Project Description

Sürme Cambalkon Konusunda Yardım Edebilecegimiz Projeniz Var mı?

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Sürme Cam balkon

Sürme cambalkon bir diğer adı Sürgülü cambalkon;

çok amaçlı kullanım alanları ile açık alanlarınızı keyifli mekanlara dönüştürmekte.Kullanım alanı fazla olduğu için çok fazla tercih edilen bir cam balkon modelidir. Kullanım alanları;Balkonlar,Restoran,Pastahane,Kış Bahçesi ve benzeri. yerlerde dış mekanlar kaplama amaçlı uygulanır.Kullanım şekli;Beş kanallı ray içerisinde sağ veya sola doğru hareket ederek çalışır. İstenildiğinde sağ ve sola birikmek suretiyle kullanılmaktadır

İki modeli bulunur

Sekiz milim Sürme cam balkon; Çerçeve kısmı Alüminyum olup yüzeysel Kısmı ise sekiz milim temper cam’dan oluşmaktadır,camların renkleri ise beş çeşittir;Füme,Yeşil,Bronz;Mavi olarak kullanılır. İlk üretilen cambalkon modelidir.Kullanımı kolay ve çok uzun ömürlüdür,vermiş olduğumuz su ve toz garantisi ile balkonlarınızı keyifli alanlara dönüştürebilirsiniz.

Isı cam sürme cam balkon;Çerçeve kısmı Alüminyum olup Yüzeysel kısmı ise ısı cam temper oluşturmaktadır,Sekiz milim sürme cambalkon’da kullanılan renkler kullanılabilir ve bunun yanında ısı cam çeşitleride eklendiğinde çok güzel görünümlü ve bir o kadarda kullanışlı ürün oluşmakta.Modern ve yeni ürünlerimizden olan Isı cam sürme cambalkon,Cam balkonda aradığınız bütün yenilikleri içinde barındırır, bunlar ısı cam ile yalıtım düzeyi çok üst seviyelerdedir,kilit kısmında kollu kilit sistemi ile sürme pencere gibi kullanımı kolay,cam içi karolaj seçeneği ile daha şık görünüm sağlamaktadır.

Adana Cambalkon ile uzun ömürlü cam ürünleri hizmetinizde.

Ürün Detayları

Tarih

Mart 14th, 2016

Ürün

Sürme Cambalkon

Firma

Adana Cambalkon Company

Sürme Cambalkon Galeri