Project Description

Katlanır CamBalkon Konusunda Yardım Edebilecegimiz Projeniz Var mı?

Ücretsiz fiyat teklifi

Katlanır Cambalkon

Katlanır Cambalkon veya bir diğer adı ile Katlamalı cam konusunda bahasedeyim;

Çok amaçlı kullanım alanları ile balkonlarınızı hobi odalarına dönüştürmekte.Çeşitli mekanlarda çok fazla tercih edilen bir cam balkon modelidir. Kullanım alanları;Balkonlar,Restoran,Pastahane,Kış Bahçesi vb. yerlerde dış mekanlar kaplama amaçlı uygulanır.Kullanım şekli;Tek ray içerisinde sağ veya sola doğru hareket ederek çalışır. İstenilen yöne doğru defter yaprağı şeklinde birikmektedir. Tüketicilerin ve temizlik firmalarının korkulu rüyası cam temizliği artık çok kolay ,camlar açıkken dış kısmı içeri doğru baktığı için önce camın içeriden dış kısmı silinip kapatılır ve hepsi böyle kullanmak suretiyle temizlenir.

İki modeli bulunur şöyle bahsedersek:

Sekiz milim katlanır cam balkon; Çerçeve kısmı Alüminyum olup yüzeysel Kısmı ise sekiz milim temper cam’dan oluşmaktadır,camların renkleri ise beş çeşittir;Füme,Yeşil,Bronz;Mavi olarak kullanılır. İlk üretilen cam balkon modelidir.Kullanımı kolay ve çok uzun ömürlüdür,vermiş olduğumuz su ve toz garantisi ile balkonlarınızı keyifli alanlara dönüştürebilirsiniz.

Isı cam katlanır cam balkon;Çerçeve kısmı Alüminyum olup yüzeysel Kısmı ise Otuz milim ısı cam temper oluşturmaktadır,Sekiz milim katlanır cam balkon’da kullanılan renkler kullanılabilir ve bunun yanında ısı cam çeşitleri’de eklendiğinde çok güzel görünümlü ve bir o kadarda kullanışlı ürün oluşmakta.Modern ve yeni ürünlerimizden olan Isı cam katlanır cam balkon,Camabalkonda aradığınız bütün yenilikleri içinde barındırır, bunlar ısı cam ile yalıtım düzeyi çok üst seviyelerdedir,kilit kısmında kollu kilit sistemi ile klasik pencere gibi kullanımı kolay,cam içi jaluzi seçeneği ile kirlenmeyen perdeler,solmayan renkler,kopmayan ipler ile uzun süre kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Ürün Detayları

Tarih
18 temmuz 2015
Ürün

Katlanır Cam balkon

Firma

Adana Cambalkon Company

Katlanır Cambalkon galeri

ısı cam katlanır cam balkon1200x748
katlanırcambalkon800x492
katlanır cam balkon 800x492 füme cam