Project Description

Giyotin CamBalkon Konusunda Yardım Edebilecegimiz Projeniz Var mı?

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Giyotin CamBalkon

Giyotin cambalkon bir diğer adı ile Hareketli küpeşte.Adından’da anlaşıldığı gibi yukarı aşağı hareket etmek kaydı ile çalışan bir cambalkon ürünüdür.Kumanda yardımı ile hareket ettiği için genel olarak işletmeler ve geniş mekana sahip yerler için tercih edilmektedir;çünkü bir çok camı insan gücü ile açıp kapatmak baya bir zaman ve enerji gerektiren bir iş ve ayrıca siz camları açmak istediğinde ve müşterileriniz talep ettiğinde kişiler rahatsız olmadan kolayca açılma imkanı sunar .

İki çeşidi bulunmaktadır bunlar şöyle;

Sekiz milim Giyotin CamBalkon;Çerçeve kısmı Alüminyum olup yüzeysel Kısmı ise sekiz milim temper cam’dan oluşmaktadır,camların renkleri ise beş çeşittir;Füme,Yeşil,Bronz;Mavi olarak kullanılır. İlk üretilen giyotin cam balkon modelidir. Alüminyum kısımlar elektrostatik boya ile bütün renklere boyana bilir.Elektronik motorlar’dan güç alarak dişli zinciri sarması olayı ile adından anlaşıldığı gibi aşağı ve yukarı hareket eder.Tamamı ile açıldığında Cam Küpeşte görevi üstlenir,bazı kesimler de bu sebepten dolayı Hareketli Küpeşte diye adlandırırlar.

Isı camlı Giyotin Cam Balkon;Çerçeve kısmı Alüminyum olup yüzeysel Kısmı ise Isı cam temper cam’dan oluşmaktadır,camların renkleri ise beş çeşittir;Füme,Yeşil,Bronz;Mavi olarak kullanılır. Yalıtım düzeyi gelişmiş giyotin cam balkon modelidir. Alüminyum kısımlar elektrostatik boya ile bütün renklere boyana bilir.Elektronik motorlar‘dan güç alarak dişli zinciri sarması olayı ile adından anlaşıldığı gibi aşağı ve yukarı hareket eder.Tamamı ile açıldığında Cam Küpeşte görevi üstlenir,

Kullanımı kolay ve çok uzun ömürlüdür,vermiş olduğumuz su ve toz garantisi ile alanlarınızı keyifli mekanlara dönüştürebilirsiniz.

Ürün Detayları

Tarih

Şubat 21st, 2016

Ürün

GİYOTİN CAMBALKON

Firma

Adana CamBalkon Company

Giyotin CamBalkon Galeri